Pn - Pt 10:00 - 18:00
Sob 10:00 - 14:00 
 

separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

separator  masz pytanie
zadzwoń
725 432 820  separator

  Facebook  Google Plus

CENTRUM OKULARÓW PROGRESYWNYCH

Nasz gabinet

Gabinet okulistyczny

Zapraszamy do gabinetu okulistycznego i optometrycznego – Optyk Krystian  Bloch, w którym wszelkich kłopotów ze wzrokiem pomoże Państwu pozbyć się doświadczony lekarz okulista i optometrysta. Poznań – to właśnie tutaj znajduje się nasz gabinet okulistyczny, w którym wszyscy pacjenci zostają objęci profesjonalną opieką. Mogą Państwo liczyć na pełną fachowość i sprawność badania, niezależnie czy zajmie się Państwem nasz okulista, czy optometrysta. Stawiamy na najwyższą jakość usług i korzystne ceny, dzięki którym będą Państwo mogli spokojnie zaplanować kompleksowe leczenie. Okulista lub optometrysta pomoże zdiagnozować wadę wzroku, a także dobrać odpowiednie okulary progresywne, jedno- lub wieloogniskowe, jak również soczewki kontaktowe. Używamy nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje precyzję i rzetelność każdego badania. Zapraszamy serdecznie do wyboru naszego gabinetu, w którym w komfortowych warunkach uzyskają Państwo specjalistyczną pomoc na najwyższym poziomie. Do naszego gabinetu okulistycznego warto się zgłosić w takich przypadkach jak m.in.:

 • pogorszenie jakości widzenia mimo noszenia szkieł okularowych
 • pogorszenie ostrości wzroku
 • podwójne widzenie
 • stany zapalne powiek i spojówek
 • zaburzenia pola widzenia
 • przekrwienie oka
 • nawracające bóle głowy
 • światłowstręt.

 

Okulista przyjmuje:

poniedziałek i środa 14.00 - 17.00

gabinet okulistyczny


 

Gabinet optometryczny

gabinet optometryczny

Optometrysta jest specjalistą zajmującym się badaniem i diagnozowaniem wad wzroku oraz doborem odpowiednich soczewek okularowych i kontaktowych. Nasz gabinet optometryczny w Poznaniu świadczy takie usługi jak:

 • badanie wzroku
 • diagnoza wad wzroku
 • pomiary właściwości układu wzrokowego
 • rehabilitacja układu wzrokowego
 • wykrywanie zaburzeń widzenia obuocznego
 • prowadzenie treningu optometrycznego.

 

 

Ponadto optometrysta pomoże dobrać odpowiednie okulary progresywne, jedno- lub wieloogniskowe, okulary korekcyjne, jak również soczewki kontaktowe (w tym sportowe soczewki okularowe). Nasz gabinet optometryczny dysponuje niezbędnymi przyrządami, m.in. tablicami tekstowymi, oftalmometrem, biomikroskopem, autorefraktometrem.

 

Optometrysta przyjmuje:

poniedziałek i środa 10.00 - 12.00
wtorek, czwartek, piątek 10.00 - 17.00

Zapraszamy serdecznie do wyboru naszego gabinetu, w którym w komfortowych warunkach można uzyskać specjalistyczną pomoc na najwyższym poziomie.


 

Komputerowe badanie wzroku – DNEye Scanner

Nasz optometrysta i okulista to specjaliści, którzy przeprowadzają komputerowe badanie wzroku wyróżniające się ogromną precyzją.  Umożliwia to Skaner DNEye® 2+ firmy Rodenstock. Jest to nowoczesne urządzenie, które pozwala określić parametry oka mające wpływ na jakość widzenia. Mierzy m.in. aberracje wyższego rzędu, które odpowiadają za gorsze widzenie o zmroku.

Pomiar skanerem w połączeniu z badaniem subiektywnym wykonanym przez optometrystę lub okulistę pozwoli nam zaprojektować soczewki w pełni spersonalizowane i oczywiście dostosowane do Twoich potrzeb.

Pamiętaj! Rogówka oka jest równie unikalna jak odcisk palca, dlatego też jej precyzyjny pomiar jest bardzo ważny.

Aby zaprojektować w pełni spersonalizowane soczewki okularowe, Twoje oczy zostaną dokładnie zmierzone za pomocą skanera aż w 1000 punktach pomiarowych! I te unikalne punkty zostaną odzwierciedlone na soczewkach okularowych! Zupełnie jak odcisk palca! Tak by możliwe stało się widzenie w wyższej rozdzielczości!

Dokładny pomiar to pierwszy krok do dopasowania okularów, w których będziesz mógł cieszyć się pełnym potencjałem swojego widzenia. 

Zapraszamy!

DNEye skaner

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.