Pn - Pt 10:00 - 18:00
Sob 10:00 - 14:00 
 

separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

separator  masz pytanie
zadzwoń
725 432 820  separator

  Facebook  Google Plus

CENTRUM OKULARÓW PROGRESYWNYCH

Nasz Gabinet

Gabinet okulistyczny

Zapraszamy do gabinetu okulistycznego i optometrycznego – Optyk Krystian  Bloch, w którym wszelkich kłopotów ze wzrokiem pomoże Państwu pozbyć się doświadczony lekarz okulista i optometrysta. Poznań – to właśnie tutaj znajduje się nasz gabinet okulistyczny, w którym wszyscy pacjenci zostają objęci profesjonalną opieką. Mogą Państwo liczyć na pełną fachowość i sprawność badania, niezależnie czy zajmie się Państwem nasz okulista, czy optometrysta. Stawiamy na najwyższą jakość usług i korzystne ceny, dzięki którym będą Państwo mogli spokojnie zaplanować kompleksowe leczenie. Okulista lub optometrysta pomoże zdiagnozować wadę wzroku, a także dobrać odpowiednie okulary progresywne, jedno- lub wieloogniskowe, jak również soczewki kontaktowe. Używamy nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje precyzję i rzetelność każdego badania. Zapraszamy serdecznie do wyboru naszego gabinetu, w którym w komfortowych warunkach uzyskają Państwo specjalistyczną pomoc na najwyższym poziomie. 

Okulista przyjmuje:

poniedziałek i środa 14.00 - 17.00

gabinet okulistyczny


 

Gabinet optometryczny

gabinet optometryczny

Optometrysta jest specjalistą zajmującym się badaniem i diagnozowaniem wad wzroku oraz doborem odpowiednich soczewek okularowych i kontaktowych.

W zakres obowiązków i zadań jakimi zajmuje się optometrysta wchodzą między innymi:

  • badanie i diagnoza  wad wzroku,
  • dokonywanie pomiarów właściwości układu wzrokowego,
  • wykrywanie zaburzeń widzenia obuocznego
  • prawidłowy dobór soczewek kontaktowych
  • rehabilitacja układu wzrokowego,
  • nadzór i prowadzenie treningu ortoptycznego

 

W swojej pracy optometrysta wykorzystuje takie przyrządy jak oftalmometr, biomikroskop, foropter, autorefraktometr, tonometr, tablice tekstowe etc. Dobiera on również wszelkie środki korekcji różnorodnych wad wzroku (astygmatyzmu, nadwzroczności, krótkowzroczności, heterotropii, heteroforii itp.). Optometrysta pomaga także przywrócić prawidłowe widzenie obuoczne.

Jeśli w trakcie badania zauważone zostaną zmiany, odstępstwa czy wady działania układu wzrokowego, obowiązkiem optometrysty jest skierowanie pacjenta na szczegółowe badania okulistyczne.

Optometrysta przyjmuje:

poniedziałek i środa 10.00 - 12.00
wtorek, czwartek, piątek 10.00 - 17.00


 

DNEye Scanner

Skaner DNEye® 2+ firmy Rodenstock to urządzenie, które w bardzo precyzyjny sposób zbada Twój wzrok!

Pozwala ono określić parametry oka mające wpływ na jakość widzenia. Mierzy m.in. aberracje wyższego rzędu, które odpowiadają za gorsze widzenie o zmroku.

Pomiar skanerem w połączeniu z badaniem subiektywnym wykonanym przez optometrystę lub okulistę pozwoli nam zaprojektować soczewki w pełni spersonalizowane i oczywiście dostosowane do Twoich potrzeb.

Pamiętaj! Rogówka oka jest równie unikalna jak odcisk palca, dlatego też jej precyzyjny pomiar jest bardzo ważny.

Aby zaprojektować w pełni spersonalizowane soczewki okularowe, Twoje oczy zostaną dokładnie zmierzone za pomocą skanera aż w 1000 punktach pomiarowych! I te unikalne punkty zostaną odzwierciedlone na soczewkach okularowych! Zupełnie jak odcisk palca! Tak by możliwe stało się widzenie w wyższej rozdzielczości!

Dokładny pomiar to pierwszy krok do dopasowania okularów, w których będziesz mógł cieszyć się pełnym potencjałem swojego widzenia. 

Zapraszamy!

DNEye skaner

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.