Pn - Pt 10:00 - 18:00
Sob 10:00 - 14:00 
 

separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

separator  masz pytanie
zadzwoń
725 432 820  separator

CENTRUM OKULARÓW PROGRESYWNYCH

Okulista Poznań

Optyka Okularowa Krystian Bloch to połączenie salonu optycznego z gabinetem okulistyczno-optometrycznym w Poznaniu. Dzięki temu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów – bezpośrednio po wizycie u okulisty lub optometrysty można zamówić szkła okularowe lub zakupić soczewki kontaktowe dopasowane do potrzeb.

Optometrysta - bogate doświadczenie i profesjonalizm

Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm idą w parze z życzliwym podejściem oraz indywidualnym traktowaniem każdego Pacjenta. Pracujący w naszym salonie optycznym oraz gabinecie okulistycznym specjaliści to osoby z wiedzą oraz kompetencjami do przeprowadzania badań wzroku w szerokim zakresie. Jednocześnie dysponujemy zaawansowanym sprzętem, dzięki czemu komputerowe badanie wzroku jest niezwykle precyzyjne.

Kompleksowe usługi

kobieta przymierzająca okulary

 

Nasze usługi to gwarancja zadowolenia pod każdym względem. Optyk pomoże dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe, wskaże nowoczesne rozwiązania oraz poleci najkorzystniejsze produkty. Okulista profesjonalnie i kompleksowo zbada, postawi diagnozę oraz poleci sprawdzone metody leczenia i korekcji wad i schorzeń układu wzrokowego. Optyka Okularowa Krystian Bloch to optyk, okulista i optometrysta w jednym miejscu – zapraszamy do odwiedzin w Poznaniu.